KARIERA

Firma GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej ASM GROUP. Działania grupy ukierunkowane są na specjalistyczne i kompleksowe wsparcie sprzedaży oraz outsourcing na terenie Polski oraz za granicą.

GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA skutecznie realizuje wyznaczone cele i jest jedną z najbardziej efektywnych oraz skutecznych firm na rynku.

Siłą i motorem napędowym firmy GRUPPO są ludzie. Profesjonalna kadra to podstawa. GRUPPO inwestuje w pracowników, a wykwalifikowany oraz doświadczony personel skutecznie realizuje wyznaczone cele gwarantując najwyższą jakość usług oferowanych klientom.

GRUPPO to innowacyjne rozwiązania, nowoczesny system zarządzania oraz pełna skuteczność w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych projektów handlowych.

Dynamiczny zespół GRUPPO działa na terenie całej Polski oraz za granicą, a jego celem jest gwarantowanie klientom najwyższej jakości usług. Kompetencja, profesjonalizm oraz satysfakcjonująca współpraca to domena firmy GRUPPO.

Dołącz do GRUPPO i korzystaj z doświadczenia, które buduje markę oraz inwestuje w przyszłość.

Aplikuj >>

Masz Pytania?

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Email: biuro@gruppotradeservice.pl

Telefon: +48 (22) 829 94 80

Faks: +48 (22) 829 94 81

Zapisz się już dzisiaj i otrzymuj najnowsze informacje

Newsletter

Nie znaleziono żadnych pól.