Ludzie

Najcenniejszą wartością każdego przedsiębiorstwa są ludzie. Dzięki temu klienci mogą spełnić swoje zawodowe cele, zwiększyć sprzedaż, a bardzo często stać się firmą konkurencyjną na rynku. Tak jest w naszym przypadku. Udało nam się zbudować zespół, który nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń.

Nasi pracownicy podchodzą do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Posiadają niezbędne kwalifikacje, umiejętności oraz wiedzę pozwalającą z sukcesem realizować wytyczone cele naszych klientów. Dzięki temu klienci mogą spełnić swoje zawodowe marzenia, zwiększyć sprzedaż, a bardzo często stać się firmą konkurencyjną na rynku.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. zajmuje się w szczególności wsparciem sprzedaży, merchandisingiem, działalnością promocyjną oraz outsourcingiem pracowniczym. Każdą z tych usług realizuje inny sztab specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w danej dziedzinie. O jakości ich pracy świadczy liczba zadowolonych klientów oraz to, że większość z nich decyduje się ponownie skorzystać z usług naszej firmy.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Email: biuro@gruppotradeservice.pl

Telefon: +48 (22) 829 94 80

Faks: +48 (22) 829 94 81

Zapisz się już dzisiaj i otrzymuj najnowsze informacje

Newsletter

Nie znaleziono żadnych pól.