Gruppo Trade Service Polska

GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej ASM GROUP S.A. specjalizującej się w kompleksowych usługach wsparcia sprzedaży i outsourcingu w Polsce i za granicą. Od samego początku istnienia Gruppo Trade Service Polska cechuje wysoka efektywność oraz skuteczność w realizacji założonych celów.

Najcenniejszym kapitałem Gruppo są ludzie. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, jej doświadczeniu oraz innowacyjności rozwiązań w systemie zarządzania, jesteśmy w stanie zrealizować projekt dla najbardziej wymagającego klienta.

NASZE GŁÓWNE USŁUGI

Merchandising Trade Marketing Leasing pracowniczy

Skuteczność przede wszystkim
Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z pełną starannością. Zależy nam na tym, by klient dzięki naszym działaniom zrealizował strategiczne cele, ale przede wszystkim rozwinął sprzedaż swoich produktów. Pracujemy dla średnich spółek krajowych, jak i dużych firm globalnych. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć wiele różnych obszarów, jak m.in. techniki wsparcia sprzedaży, trade marketing, badania marketingowe, merchandising, organizację eventów promocyjnych, produkcję materiałów reklamowych i wiele innych, również niestandardowych działań.

Co jest naszą siłą?
Zawsze powtarzamy, że naszym największym kapitałem są ludzie. Zbudowaliśmy zespół świetnych, wykwalifikowanych i przede wszystkim utalentowanych pracowników, którzy są w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego wyzwania. Ich wspólną cechą jest pasja, entuzjazm oraz ogromny profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia dla klienta.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Jej najmocniejszym atutem jest kompleksowość. Dzięki temu zaufało nam już wielu klientów, w tym m.in. Żywiec Zdrój, Nestle, Mieszko, Lego, Loreal, Henkel, Grycan, Danone, Zbyszko czy Nivea. Zadowolenie tych firm jest dla nas największą nagrodą i zarazem komplementem.

Jak rozpocząć z nami współpracę?
Nie zamykamy się na żadnego klienta. Uwielbiamy słuchać Państwa potrzeb, na które staramy się dostarczyć jak najlepszego rozwiązania w ramach świadczonych przez nas usług. Z drugiej strony, klient może zawsze liczyć na nasze wsparcie merytoryczne oraz porady w realizowanej przez nas tematyce. Wychodzimy z założenia, że każdy pomysł jest dobry, tylko należy go odpowiednio przedstawić i opakować. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc każdej małej, średniej czy dużej firmie w rozwinięciu sprzedaży, obsługi klienta czy też działalności promocyjnej.

Nasi Klienci

next
prev

Masz Pytania?

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Email: biuro@gruppotradeservice.pl

Telefon: +48 (22) 829 94 80

Faks: +48 (22) 829 94 81

Zapisz się już dzisiaj i otrzymuj najnowsze informacje

Newsletter

Nie znaleziono żadnych pól.